MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]acerservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Acer Laptop Servis

Acer Laptop Servis

Acer Laptop Servis

Acer Laptop ServisAcer servisi olarak uzun bir süreden beri siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz. Yedek parça satışımız ve montajımız için hizmet almak istiyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Notebook ve laptop bilgisayarlar taşınabilir olduğundan tüm bilgisayar kullanıcıları tarafından artık masaüstü bilgisayarların yerine kullanılmaya başlanmıştır. Bu cihazların kullanımı kolay olduğundan her alanda kullanılması tercih edilir. Fakat kullanımda her zaman bir dezavantaj bulunmaktadır. Masaüstü bilgisayarlardan farklı olarak bu cihazların yere düşerek arıza gösterme olasılığı çok fazladır. Yere düşen cihazlarda bir çok arıza çeşidi gözlemlenebilir. Daha çok ekran kırıkları, menteşe kırıkları ve kasa kırıkları ile yere düşen bilgisayarlar karşı karşıya kalabilir.

Bu cihazlarda Acer laptop yedek parça satış ve montajı da yapan firmamızdan destek alabilirsiniz. laptop ve notebook tipi bilgisayarların yere düştüğünde arıza yapmasını istemiyor iseniz mutlaka taşıma esnasında bu cihazlar için uygun olarak üretilmiş olan özel çantaların kullanımını tercih ediniz. İçinde koruması olan laptop ve notebook çantaları içinde yere düşen bu cihazlar serbest olarak düşmede görebilecekleri zararın neredeyse yarısını bile görmeden kurtarılabilmektedir.

Acer Laptop Şarj Cihazı Arızaları

Taşınabilir cihaz olarak kullanılan laptop ve notebook cihazlar için şarj cihazları can damarı olarak kabul edilebilir. Şarj cihazı olmayan bir dizüstü bilgisayarın çalıştırılabilme imkanı yoktur. Enerji depolayarak pil sistemi ile kullanılan laptop ve notebook bilgisayarların şarj cihazları arıza yaptığında birebir orijinal olan aynı cihaz şarj aleti kullanılması gereklidir. Aksi takdirde elektrik aksamında cihazların bazı arızalar meydana gelebilir.

Acer servisleri olarak Acer markalı tüm laptop ve notebook modelleri için laptop şarj cihazı ve notebook şarj cihazı satışı tarafımızca yapılmaktadır. Dizüstü bilgisayarlarda şarj cihazları arıza yaptığında şarj cihazlarının tamirini yapmak mümkün değildir. bunun nedeni içinde bulunan aksamların tamamen elektronik devrelerden oluşmasıdır. Şarj arızalarının bazı zamanlarda şarj cihazlarından değil şarj yeri arızalarından oluştuğu da gözlemlenebilir. Bu arıza türlerinin ortadan kaldırılabilmesi için şarj girişinin değişiminin yapılıp yapılmayacağına karar verilerek şarj yeri parça değişimi veya şarj yeri tamiri tarafımızca yapılmaktadır.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..