MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]acerservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Hakkımızda

 

Müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinmiş olan firmamız 12 yılı aşkın bir süreden bu yana hizmet vermektedir. Notebook ve laptop tamir ve bakım servisi olarak hizmet veren firmamızda yedek parça satışı, laptop tamir, laptop bakım, notebook bakım, notebook onarım hizmetleri bulunmaktadır. Acer servisi olarak siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetler sonrasında almış olduğumuz memnuniyetler ile gurur duymaktayız. Çözüm odaklı hizmet veren firmamız tarafından yapılmış olan tüm işlemler sonrası tamir ve bakımını yapmış olduğumuz ürünler için garanti belgesi uygulamalarını sürelerine göre siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetler arasında ücretsiz kargo hizmeti de bulunmaktadır.

Acer teknik servisi olarak siz müşterilerimizin bizlere teslim ettiği notebook ve laptoplarda işletim sistemi arızaları, anakart arızaları giderme, laptop bakım, laptop onarım, notebook ve laptop satışı, laptop ve notebooklarda menteşe değişimleri, klavye tamir ve değişimleri, format atma, laptop ve notebooklarda tüm aksesuar değişimleri hizmeti de tarafımızca siz değerli müşterilerimize verilmektedir. Acer servis bünyesinde bir çok hizmeti bir arada alabilmeniz mümkündür. Telefon numaralarımızdan ve iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

Uzun bir süreden beri bilgisayar ve web teknolojileri alanında hizmet veren firmamız güvenilir, garantili ve hızlı çalışma prensibi ile sizlere hizmet vermektedir. Uzun vadede çözüm sunmayı hedeflemekte olan firmamız temel olarak sorunun çözümüne odaklanarak çalışır. İşlevini yerine getiremeyen tüm dizüstü bilgisayar türlerinde hizmet alabileceğiniz firmamız, teknik aksaklık bulunan tüm cihazların tamir ve bakımını gerçekleştirmektedir. Donanım ve yazılımsal olarak sorunu olan cihazlarınız için de hizmet alabileceğiniz firmamız, arıza tespitinden sonra siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı ve kaliteyi sunmaktan gurur duyar.

Notebook ve laptopların tamir edilmesi, sorunun tamamen ortadan kaldırılmasını sağlamak için olduğu görülse de aslında tarafımızca sorunun tekrarlamaması için de hizmet verilmektedir. Müşteri memnuniyetini garantilemeyi hedefleyen firmamız uzun süreden beri bir çok tamir ve bakım sonrasında yüzlerce müşterisinin memnuniyetini kazanmıştır. Bize teslim edilen notebook ve laptoplara zarar gelmemesi için bizim kapsamımızda olan tüm cihazlar garanti altında kabul edilir.

Hemen Ara..