MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]acerservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Acer Laptop Aksesuar

Acer Laptop Aksesuar

Acer Laptop Aksesuar

Acer Laptop Aksesuar : Teknolojinin oldukça hızlı gelişmesi nedeni ile artık her evde, her işyerinde kısaca tüm yaşam alanlarımızda laptop ve notebook gibi cihazlar kullanılmaktadır. Haberleşme, alışveriş ve tüm iş kollarında kullanılan bu cihazlar masaüstü bilgisayarlara göre çok daha fazla tercih edilmektedir. Notebook ve laptoplarda en sık kullanılan aksesuarlar koruyucu aksesuarlardır. Dizüstü cihazlar her zaman dikkatli kullanıldığında çok daha az arıza çıkartarak kullanılabilir. Cihazların sık sık arızalanmaması için mutlaka her yıl iki kez olmak üzere mutlaka bakıma tabi tutulması gerekir. Bakımı düzenli bir şekilde yapılan elektronik ve dijital cihazların diğer cihazlara göre arızalanma olasılığı biraz daha azdır.

Acer servisi olarak tarafımızca tüm notebook ve laptop modellerinde arıza ve bakım tarafımızca yapılmaktadır. Arıza giderme hususunda uzman kadromuz tarafından yapılan tüm arıza giderme işlemleri sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süresi avantajımız bulunmaktadır. notebook ve laptoplarda yapmış olduğumuz tamirler sonrasında bu arızaların tekrardan ortaya çıkmaması için çalışmalarımız da her geçen gün geliştirilerek devam etmektedir.

 

Acer teknik servisi

Acer teknik servisi hizmetleri arasında birçok hizmet kalite içeriğe sahip olarak verilmektedir. Notebook ve laptop cihazlar için aksesuar temini yapan firmamız laptop ve notebook tipi bilgisayarların tüm modelleri için yedek parça satışı da yapmaktadır. yedek parça almak, laptop tamiri, laptop bakımı, notebook tamiri ve notebook bakımı yaptırmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Laptoplarda ve notebooklarda en sık görülen arızalardan olan sıvı teması ile oluşan arızalar tarafımızca tamir edilmektedir. Sıvı teması olan cihazlar arızalanmadan hızlı bir şekilde sudan arındırılarak kullanılsa da su teması görmüş olan cihazların iç kısmında bulunan çalıştırıcı parçalara bu esnada zarar gelebilir.

Su teması olmuş bir cihaz çalışmaya devam etse de mutlaka acer servis tarafından kontrol edilmelidir. Anakart arızaları ve işlemci arızaları genellikle görülme sıklığı olan arızalardır. Bu arızalar çoğu zaman cihazlar su teması gördükten sonra oluşabilirler. Anakart ve işlemci arızalarında bu parçalar tamir yöntemi ile değil değişim yöntemi ile iyileştirilebilmektedir. Yenilenen tüm yedek parçalar tarafımızca garanti kapsamı altındadır.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..