MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]acerservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Acer Servis

Acer Servis

Uzun bir süreden beri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Acer markalı notebook ve laptoplar kullanılmaktadır. notebook ve laptopların kullanımı kolay olduğu için masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Çantada taşınabilir yapıda olan bu bilgisayarlar her ortamda kullanıldığı için internet ve bilgisayar kullanımı kolaylaşmıştır. Acer markalı laptop ve notebook modelleri sağlam ve kalite içerikli olduğu için tercih edilir. Fakat unutulmamalıdır ki her zaman bir elektronik ve dijital cihazın kullanımı daha uzun olması için bakımının düzenli bir şekilde yaptırılması gerekir. Acer teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize bir notebook veya laptopun bakım süresinin altı ayda bir olduğunu söyleyebiliriz.

Altı ayda bir bakımı yaptırılan laptop ve notebooklar tüm elektronik ve dijital cihazlarda olduğu gibi, arıza göstermeden tüm yıl boyunca kullanılabilir. Acer servisi bünyesinde yapılan tüm notebook ve laptop tamirlerinde en çok rastlamış olduğumuz arıza çeşitleri bilgisayarların yere düşerek veya sert bir cisim ile ekranlarının kırılmasıdır. Bir diğer arıza çeşidi ise laptop ve notebookların klavyelerinin sıvı ile temas etmesidir. Rahat kullanılmasının dezavantajlarından birisi olan su ile bilgisayarların temas etmesi de en az ekran kırıkları kadar cihazlarda çok görülmektedir.

Acer Laptop Servis Memnuniyeti

Acer servis olarak siz değerli müşterilerimize birçok hizmeti bir arada veriyoruz. Laptop arıza giderme, notebook arıza giderme ve yedek parça satışı gibi hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak destek alabilirsiniz. Tüm yapmış olduğumuz arıza giderme işlemlerinden ve bakım yapma işlemlerinden sonra garanti belgesi uygulaması yapmaktayız. Ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabileceğinizi de her tamir ve bakım sonrasında unutmayınız.

Görüntü kalitesi iyi olmayan bilgisayarlarınızı, notebooklarınızı ve laptoplarınızı mutlaka bakım süresi gelmiş ise bakıma tabi tutulmasını sağlayınız. Bakımı yapılmayan notebook ve laptopların görüntü kalitesi bozulur, internete bağlanma süresi artar ve donmaya başlar. Aralıklı süreçlerde bir notebook ve laptopa format atılması bilgisayarların yeniymişçesine kullanılmasını sağlayacaktır. Acer teknik servisi olarak tüm hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim numaralarımızdan ve iletişim adreslerimizden bize ulaşarak destek alabilirsiniz. Acer servisi firmamız 7/24 siz değerli müşterilerimize destek vermektedir.

Hemen Ara..