MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]acerservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Acer Servis Destek

Acer Servis Destek

Acer Servis Destek

Acer Servis Destek : Laptop ve notebook sıklıkla kullanılan bilgisayar türleri arasındadır. Taşınabilir olduğu için masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla tercih edilen bu cihazların kullanımı da oldukça kolaydır. Haberleşme, internet kullanımı, film izleme ve çoğu kişi çalışma sistemi için bu cihazları kullanmaktadır. Acer Servis Destek firması olarak siz değerli müşterilerimize acer markalı tüm ürünlerde yedek parça desteği, tamir desteği ve bakım desteği sağlıyoruz. Laptop ve notebook tipi bilgisayarlarda en sık görülen arızalar genellikle ekran kırılması, ekranda oluşan lekeler, anakart arızaları, işlemci arızaları, laptop menteşe arızaları, şarj yeri arızaları ve pil arızaları olarak bilinir.

Bu arızaların tümünün tamiri Acer teknik servisi olarak tarafımızca yapılmaktadır. anakart arızalarında ve işlemci arızalarına genel olarak bakıldığında bu arızaların sonucunda cihaz içinde bulunan anakart ve işlemciler tamir edilemez mutlaka aynı markanın birebir aynı değerinde olan işlemci ve anakartı ile değiştirilmelidir. Bilgisayar arızalarında mutlaka servis imkanı sunan kişiler tarafından cihazlar tamir edilmesi gerekir. Bilinçsiz olarak yapılan tüm laptop ve notebook arıza giderme işlemleri hüsranla sonuçlanabilir. Bilinçsiz tamir çeşitleri sonrasında her zaman arızaların büyüdüğü ve cihazların tamir edilemeyecek duruma geldiği görülebilir.

Acer Laptop Servis Merkezi

Teknik servis hizmeti almak istediğinizde mutlaka laptop ve notebook üzerinde oluşan arızaların çeşitlerinin tam bir tespitini yapınız. Tespiti iyi bir şekilde yapılan arızaların hangi parçadan dolayı arıza gösterdiği anlaşılır durumda olabilir. Ve arızanın tespitinin kolay olması hızlı bir şeklide notebook ve laptopların arızalarının giderilmesini sağlayacaktır. Acer servisi olarak tarafımızca yapılan tüm bakım ve tamir sonrasında siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır.

Uygulama başlangıcı bizlere bilgisayarlarınızı teslim ettiğiniz süre itibari ile başlamaktadır. Kısa sürede yapılan tamirler ve bakımlar sonrasında siz değerli müşterilerimize cihazları ücretsiz kargo sistemi ile gönderilmektedir. Acer servis olarak müşteri memnuniyetini hedeflemiş bir firmayız. Sürekli olarak servislerimizden faydalanan kişilerce başarımız onaylanmıştır. Laptop ve notebook üzerine her tür arıza giderme, yedek parça satışı, notebook tamir, laptop tamir, laptop bakım, laptop onarım ve bir çok çeşitte oluşan arızaları giderme hususunda siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..