MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]acerservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Acer Teknik Servisi

Acer Teknik Servisi

Acer Teknik Servisi

Acer Teknik Servisi : Dizüstü bilgisayar olarak anılan notebook ve laptoplar bir çok marka ve modelde kullanıma sunulmaktadır. Bilgisayar firmaları tarafından üretilen bu cihazlar tüm dünyada ve ülkemizde bir çok işlem için kullanılmaktadır. Sosyal medya kullanımı yaşantımızda internet kullanımını da artırmıştır. İnternet kullanımı için çok kolay bir sistem ile kullanılan bu cihazlar en fazla evlerde işyerlerinde okullarda kısaca tüm yaşam alanlarımızda kullanılan cihazlar olarak bilinir. acer markalı laptop ve notebook çeşitleri en fazla kullanılan cihazlardır.

Sağlam ve kalite içerikli olan bu cihazların kullanımında da diğer cihaz kullanımları gibi dijital ve elektronik oldukları için dikkatli olunması gerekir. El bilgisayarı olarak anılan bu bilgisayarlar taşınabilir bilgisayar olduğu için Acer Teknik Servisi olarak tarafımızca yapılan tüm tamirlerin neredeyse bir çoğunda cihazların yere düşürülerek arızalandığı görülmektedir. notebook ve laptoplar yere düşürülmemek ve su temasından kaçınılarak kullanılması gereklidir. aksi takdirde tüm notebook ve laptoplarda bir çok arıza çeşidi ile karşılaşılabilir.

 

Acer notebook servisi

Acer notebook servisi olarak iyi bir kullanım yapılarak kullanılan notebook ve laptopların uzun süre kullanılabileceğini söyleyebiliriz. Fakat yine de her yıl düzenli olarak bu cihazların mutlaka bakımlarının yapılması gerekir. Düzenli olarak bakımı yapılan notebook ve laptoplarda kullanım ömürleri uzayarak bu cihazların daha uzun bir süre kullanılabildiği görülmektedir. Notebooklarda ve laptoplarda en sık görülen arızalardan birisi de ölü piksel hataları nedeni ile oluşan arızalardır. Bu arızalar lcd ekranlarda karşılaşılan sorunlardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ölü piksel sorunları laptoplarda siyah veya beyaz bir şekilde noktaların çıkmasına neden olur. Bu noktalar çıkar ve tamir edilmeden kesinlikle kaybolmaz. Belki iç hatlarında bir soruna neden olmaz fakat kişinin kullanımında büyük hataların olmasına ölü piksel hataları neden olabilir. Acer servisi bünyesinde ölü piksel hataları tamiri de yapılmaktadır. Acer servis olarak tarafımızca yapılan tüm tamir ve bakımlarda cihaz bize gelir gelmez garanti kapsamına girmektedir. Garanti kapsamı uygulaması ile birlikte yapmış olduğumuz tüm cihazlar tamir olunmuş yeni seviyesinde siz değerli müşterilerimize tam zamanında sunulmaktadır.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..