MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]acerservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Acer Projeksiyon Servis

Acer Projeksiyon Servis

Acer Projeksiyon Servis

Acer Projeksiyon Servis ; Okul ve işyerleri gibi kurumlarda kullanılan projeksiyonlar sağlam ve kalite içerikli olarak projeksiyon üretimcileri tarafından üretimi yapılan cihazlardır. Fakat bazı hallerde uzun süre kullanma veya kullanıcı hataları nedeni ile bu cihazların arıza yaptığı gözlemlenmektedir. Her cihazda olduğu gibi projeksiyon cihazlarda da elektronik ve dijital olması nedeni ile cihaz bakımlarının aksatmadan yaptırılmasının önemi büyüktür. Acer projeksiyon servisi olarak tüm projeksiyon modellerinin tarafımızca tamir ve bakımı yapılmaktadır. Cihazlarınızın bakımlarını yaptırmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Eğitim için kullanılan cihazlar genellikle uzun süre kullanmaya bağlı olarak projeksiyon ışığı veya projeksiyon elektrik devreleri nedeni ile arıza göstermektedir. Bu arıza çeşitleri genellikle projeksiyonun sisli bir şekilde görüntü yayması veya projeksiyonun yanar söner bir şekilde görüntü vermesi ile anlaşılabilir. Cihazların bu çeşit arızalar oluşturmaya başlaması daha sonradan büyük arızalara da neden olmasına sebep gösterilebilir. Projeksiyon cihazlarının kullanıcılar tarafından aralıklı süreçlerde temizliği de yapılmalıdır. Her dijital ve elektronik cihazda olduğu gibi projeksiyonlarda da tozlanma her zaman cihazın hızlı bir şekilde deforme olmasına neden olabilmektedir.

Acer Projeksiyon Bakımı

Her elektronik ve dijital cihazda olduğu gibi projeksiyonların da bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Cihazların bakımları yapıldıktan sonra Acer servisleri olarak cihazların iç aksamlarında bir arıza olup olmadığı tarafımızca incelenir ve değiştirilmesi gereken yedek parçaları tarafımızca değiştirilerek müşterilerimize kullanılabilir halde teslim edilir. Projeksiyon cihazlarının işyerleri ve okullar için önemi büyüktür. Okullarda bakımı yapılmadığı için arıza yapan projeksiyon cihazları nedeni ile dersler durmak zorunda kalır.

Acer Projeksiyon cihazları işyerlerinde de genellikle sunum için kullanılmaktadır. Cihazın uzun bir süreden beri bakımı yapılmıyorsa işyeri çalışanlarının sunum esnasında bile projeksiyon cihazlarının arıza yaptığı ve işlerinin ortasında mağdur oldukları gözlemlenebilir. Projeksiyon cihazlarının arızalarının oluşmaması için her bir altı ayda bir projeksiyon cihazlarının bakımı yapılması gereklidir. Acer servisi olarak acer markalı tüm projeksiyon modellerinin bakım ve onarımı tarafımızca yapılmaktadır. Acer markalı projeksiyonların bakım ve onarımı sonrasında bu cihazların bakım ve onarımına bağlı olarak müşterilerimiz için garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..