MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]acerservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Acer Orjinal Aksesuar

Acer Orjinal Aksesuar

Acer Orjinal Aksesuar

Acer Orijinal Aksesuar önemi artıkca, dijital ve elektronik cihazlarda daha ucuz olması sebebiyle yansanayi düşük kalitede aksesuar kullanımıda yaygınlaşmakta arıza görülme riskinide artırmaktadır. Uzun süre kullanımlarda notebook ve laptop gibi cihazlar mutlaka bakıma tabi tutulması gerekir. Her yıl iki kez olmak üzere bakıma tabi tutulan notebook ve laptop tipi cihazlarda arıza görülme olasılığı tamamen düşmektedir. Acer Orijinal Aksesuar ve tamir servisi olarak tüm acer markalı cihazların tamir ve bakımlarını üstlenmekteyiz. Kısa sürede tamir ve bakım yaptırmak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Yapmış olduğumuz tamir ve bakımlardan sonra müşteri memnuniyetini garantileme açısından tüm işlemler sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süresi sunmaktayız.

Tamir ve bakım için laboratuarımıza getirilen tüm cihazlar garanti kapsamı içinde bu alanda tutulmaktadır. Acer teknik servis olarak siz değerli okurlarımıza bu makalemizin içeriğinde orijinal aksesuarlardan laptop ve notebook çantası hususunda bilgi verelim. Notebook ve laptoplarda en sık bizlere başvurulan arıza konuları laptop ve notebookların yere çarparak, düşerek veya sert bir cisim üzerine gelerek ekranının veya kasasının kırılmasıdır. Bu gibi arızalara neden olmamak için mutlaka laptop ve notebook kendine has üretilmiş olan orijinal çantalarında taşınması gerekir. Taşıma esnasında laptop ve notebook gibi cihazların düşerek yere çarpması bu cihazlarda geri dönülmez arızalara neden olabilmektedir.

Acer Servis Merkezi

Acer servisi son zamanlarda vermiş olduğu hizmetler sayesinde çıtasını çok daha yükseklere taşımış ve teknik servis bünyesinde yapılan tüm tamir ve bakımlar sonrasında ücretsiz kargo hizmeti ve her yapılan tamir ve bakım için garanti süresi uygulaması yapmaya başlamıştır. Yedek parça satışı yapan bir firma olarak tüm acer markalı ürünlerin tamir ve bakımlarını yapmaktayız. Yedek parça montajında da oldukça iyi bir hizmet veren firmamızdan isteğinize bağlı olarak acer markalı tüm ürünlerin yedek parçalarını satın alabilirsiniz.

Acer servis görüntü kalitesi bozulan bilgisayarlarınızı tamir etmekte, menteşeleri kırılan laptop ve notebook çeşitlerinde menteşe tamiri, kırık ekran değişimleri, kırık klavye tamiri gibi işlemleri de yapmaktadır. Su teması olan notebook ve laptopl tipi cihazların hızlı bir şekilde mutlaka tamire tabi tutulması gereklidir.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..