MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]acerservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Acer Laptop Yedek Parça

Acer Laptop Yedek Parça

Acer Laptop Yedek Parça

Acer Laptop Yedek Parça : Dijital ve elektronik cihazlar için yedek parçaları oldukça fazla önemlidir. Bunun nedeni bazı zamanlarda elektronik ve dijital cihazların arıza yapmaları ve iç kısımlarında bulunan cihaz parçalarının tamir edilemediği için değişim gerektirdiğidir. Tüm dünyada ve ülkemizde laptop ve notebook tarzı cihazlar masaüstü bilgisayarlara nazaran çok daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Bunun nedeni bu cihazların taşınabilir olması ve kullanımının da kolay olmasıdır. Her alana taşınarak çanta içinde götürülebilen bu cihazlar ev içinde veya ofiste de bir tek alana yani odaya takılı kalmadan çalışabilmeyi sağlamaktadır. Acer Laptop Yedek Parça ihtiyacı genellikle arıza yapmış cihazlar için ihtiyaç oluşturmaktadır.

Bu yedek parçaların birebir aynı marka ve modele uygun olması hem montajının hem de montaj uyumunun iyi olmasını sağlamaktadır. Laptop ve notebook cihazlarda en sık görülen arızalar anakart arızaları, işlemci arızaları, menteşe arızaları ve ekran kırıkları olarak görülmektedir. Bu arızaların giderilmesi sonrasında tarafımızca tüm müşterilerimize garanti kapsamı uygulamamız bulunmaktadır. Garanti kapsamına giren arıza giderme işlemleri sonrasında arızalanan cihazlarınızın arızası giderildikten sonra yapılan işlemler sonucunda tüm cihazların tekrardan aynı arıza ile müşterilerimizi rahatsız etmemesi sağlanmaktadır.

Acer teknik servisi

Acer teknik servisi olarak vermiş olduğumuz hizmetler sonrasında ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere iletişim adres ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Yedek parça satışında lcd data kablosu, lcd cover, üst kasa, ekran çerçevesi, tuş takımı, şarj soketi, pil, anakart, bir çok aksesuar çeşidi ve klavye çeşitleri de bulunmaktadır. en sık arızalardan birisi olan ekran kırıkları için acer servisi olarak acer markalı tüm ürünler için ekran modellerimiz de yedek parça satışımızda hizmetinizdedir.

Müşteri memnuniyetini benimsemiş olan firmamız yedek parça satışı ve montajından sonra da garanti kapsamı uygulaması yapmaktadır. Arızalanan bilgisayarlarınızı kesinlikle bilgisayar arızası giderme hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişilere emanet etmeyiniz. Aksi takdirde tamir süreci bilgisiz bir şekilde yapılır ise arızanın çok daha büyümesi muhtemel hale gelebilir. Bu tip arızaları da tarafımızca çok daha yüksek maliyetli yapmak zorunda kalmaktayız.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..