MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]acerservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Acer Laptop Servisleri

Acer Laptop Servisleri

Acer Laptop Servisleri

Acer Laptop Servisleri : Laptop yani dizüstü bilgisayarlar son zamanlarda taşınabilir olduğu için masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla kullanılmaktadır. Taşımasının kolay olması her alanda kullanılabileceğini göstermektedir. Acer markalı laptoplar firma tarafından sağlam ve kalite içerikte üretilmektedir. Fakat iyi kullanılmayan kullanıcı hatası yapılan laptoplar arıza gösterebilir. Laptopların sıklıkla arıza göstermemesi için mutlaka her yıl düzenli olarak bakımlarının yapılması gereklidir. bakımı düzenli olarak yapılan laptopların arıza çıkartma oranları oldukça fazla azalır. Laptop ve notebook gibi cihazlar elde taşınabilir oldukları için genellikle oluşan arızalar düşme şiddetine bağlı olarak kırılma olarak görülür.

Bazı hallerde laptoplar düştüğünde kasaları ve menteşeleri kırılsa da bazı hallerde ekranları kırılarak çok daha büyük arızalara neden olabilir. Acer Laptop Servisleri olarak laptop hakkında tüm arızaların giderilmesi hususunda siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz. Hızlı ve kalıcı çözümler arıyorsanız Acer servis iletişim numaralarımızdan arayarak bizden destek alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm destek sonrasında yapılan tamir ve bakım seviyesinde garanti süresi uygulamamız vardır. Tüm tamire gelmiş olan cihazlarınız bizlerde kaldığı süre içinde garanti kapsamı uygulamasına tabidir.

 

Acer Teknik Servis

Acer teknik servis ortamında tamir ettiğimiz cihazlarda genellikle anakart arızalarına rastlanmaktadır. Anakart ve işlemci arızalarının taşınabilir cihazlarda görülme riski çok daha fazladır. Bu arızaların görülmemesi için düzenli olarak cihazların bakıma tabi tutulması gereklidir. Bakım sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti belgesi uygulamamız bulunmaktadır. Acer servisi olarak taşınabilir bilgisayarların tümünde görülme olasılığı olan arızaların başında ekran kırıkları gelmektedir. Ekran kırıklarının oluşma aşaması laptopun yere düşmesinden dolayı oldu ise mutlaka işlemci, anakar ve iç kısımda bulunan parçalar da gözden geçirilmesi gerekir. İlk alınan notebook ve laptoplarda dahi ekran kırıkları firma tarafından garanti kapsamı uygulamasına girmemektedir.

Kişisel bir cihazın kırılma olasılığı ve sonuçları her zaman cihazın sahibine aittir. Cihazlarda görülen ekran lekeleri ise genellikle ölü piksel hataları nedeni ile oluşmaktadır. Bu sistem üzerindeki kusurların bulunabilmesi için mutlaka cihaz baştan sona kontrol edilerek neden arıza oluşturulduğu öğrenilerek tamir edilmesi gerekir. Kullanımı kolaylaştırmak için her cihaz aralıklı süreçlerde bakıma tabi tutulmalıdır.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..