MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]acerservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Acer Servis İstanbul

Acer Servis İstanbul

Acer Servis İstanbul

Acer Servis İstanbul ; İş insanları, okul çocukları, ev hanımları ve diğerleri, iş için ders için ve eğlence için mutlaka bir notebook ve laptop sahibidirler. Bu cihazlar internete girmek, projeler ve dersler hazırlamak için üretilmiş dijital ve elektronik haberleşme araçlarıdır. Masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla kullanılan dizüstü bilgisayarlar genellikle taşınabilir olduğu için kullanıcıları tarafından tercih edilirler. Bu cihazların arızaları genellikle kullanıcılar tarafından yapılan kullanım hataları nedeni ile oluşmaktadır. Kullanılan bilgisayarlar taşınabilir olduğundan kullanıcılar sıklıkla bu cihazları ellerinden düşürmektedir. Düşen bilgisayarlarda ise iç ve dış arızalar olmak üzere bir çok çeşitte arıza görülebilir. Notebook ve laptop arızaları hızlı bir şekilde tamir edilebilir yapıya sahiptir.

Acer yedek parça firması olarak uzun bir süreden beri siz değerli bilgisayar kullanıcılarına tamir ve bakım desteği vermekteyiz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Notebook ve laptop arızalarının bir kısmı hızlı bir şekilde bilgisayarın tamamen kilitlenmesine neden olurken, bazı arızalar ise cihazların aksayarak çalışmasına neden olmaktadır.

Acer Notebook Bakımı

Her dijital ve elektronik cihazda olduğu gibi notebook ve laptop tipi cihazlarda da bu cihazların aralıklı süreçlerde bakımlarını yaptırmak gereklidir. Bakımı düzenli bir şekilde yapılan laptop ve notebook cihazların arıza çıkartma ihtimali çok düşüktür. Notebook bakımlarında Acer servis olarak yapmış olduğumuz çalışmalar sonrasında cihazların iç ve dış bakımı yapılmaktadır. Daha sonradan arıza yapması muhtemel olan parçaların değişimi de yapıldığından ileriki süreçte notebook bilgisayarların yapabileceği arızalar da engellenmiş olur. Acer servisi bünyesinde yapılan tüm arıza giderme işlemleri ve bakım işlemleri sonrasında siz değerli müşterilerimiz için bakım ve onarım garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. Cihazlarınızın tekrar tekrar arızalanmasına engel olmak istiyor iseniz.

Cihazlarınızın üzerine sıvı dökülmesine ve cihazlarınızın yere düşmesine mutlaka engel olunuz. Zira notebook tipi cihazlar genellikle sıvı teması, sert bir cismin çarpması ve yere düşmesi ile arıza yapmaktadır. Tarafımızca tüm Acer markalı notebook bilgisayarların parçaları orijinal olarak montaj yapılır. Yedek parça satışında da lider olan firmamıza internet üzerinden veya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..