MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]acerservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Acer Servisi

Acer Servisi

Acer Servisi

Acer Servisi : Bilgisayar kullanımı son zamanlarda teknolojinin de oldukça fazla gelişmesinden dolayı en sık kullanımı yapılan elektronik ve dijital cihazlar arasına girmiştir. Acer servisi olarak dijital ve elektronik olan bu cihazların bazı kişiler tarafından çok fazla arızaya açık olduğunu söyleyebiliriz. Bunun nedeni bilgisayar, notebook ve laptop kullanıcılarının bu cihazları belirli sürelerde bakıma tabi tutmamalarından gerçekleşmektedir. Düzenli olarak her yıl iki kez olmak üzere bakıma tabi tutulan notebook ve laptoplar arızalanmadan uzun süre çalışabilir. Bakımı düzenli yapılan cihazlarda parça kayıpları da olmayacağı için daha az maliyet ile cihazların kullanımını yapmak da kolaylaşmaktadır. Uzun süreden beri müşterilerimize hizmet veren firmamız tüm vermiş olduğu tamir ve bakım hizmetleri sonrasında garanti kapsamı uygulaması yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini kazanmayı kendisine kural edinmiş olan firmamız yetkilileri tarafından yapılan tüm işlemler hem bize gelen bilgisayarların arızalarını gidermek hem de bu arızaların daha sonradan oluşmasını engellemek için yapılan çalışmalardır. Acer teknik servis hizmeti veren firmamızdan hizmet almak için telefon numaralarımızdan ve iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Acer Servis Merkezi

Siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek için bu makalemizin içeriğinde sabit disk ve bellek arızaları nedendir neden oluşur bilgilerini vereceğiz. Bu bilgilerden faydalanmak isterseniz lütfen yazımızın devamını okuyunuz. Acer servis olarak bünyemizde yapılan tamir çeşitlerinden birisi olan sabit disk ve bellek arıza giderme işlemleri kalite kapsamı dahilinde yapılmaktadır. Bilgisayarlar içinde bulunan kayıtlı bütün programlar bir tek belleğe kaydedilmektedir. Sabit disk isimli bir parça arızalandığında bilgisayarlar direkt olarak işletim sistemini çalışmaz hale getirir ve kopyalama hataları ile donma bilgisayarlarda gerçekleşir. Silme işlemi ve kopyalama işlemi sabit disk ve bellek arızaları nedeni ile oluşmaktadır.

Bu arıza bir başka versiyonda da disk erişim hatası ve işletim sistemi hatası olarak kendini gösterir. Sabit disk ve bellek arızaları firmamız bünyesinde giderilmektedir. Bu arıza giderme işlemlerinde de garanti kapsamı uygulaması bulunmaktadır. Tüm vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak için lütfen iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak destek alınız. Kısa bir süre içinde elemanlarımız size dönüş sağlayıp sorunlarınıza çözüm oluşturacaklardır.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..