MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]acerservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Acer Notebook Servisi

Acer Notebook Servisi

Acer Notebook Servisi

Acer Notebook Servisi ; Küçük ebatlı bilgisayarlardan olduğu için notebook bilgisayarlar sıklıkla kullanılan bilgisayar türledir. Bu cihazları sıklıkla arıza yapmadan uzun bir süre kullanımı yapılan cihazlardır. Çocukların bilgisayar oyunu oynaması için, iş insanlarının işlerini takip edebilmesi için veya sosyal medya girişlerinin yapılabilmesi için kullanımı bolca yapılmaktadır. Notebook kullanımlarında en sık arızayı cihazların taşınabilir olması nedeni ile yere düşürülmesi ile oluşturulduğu istatistiklere göre bilinmektedir. Yere düşen tüm dijital cihazlar hızlı bir şekilde çarpmanın etkisinden parça arızalarına ve sistem arızalarına neden olabilirler. Parça arızaları veya sistem arızaları cihazların aktif olarak çalışmasını durdurabilmektedir.

Acer notebook yedek parça servisi olarak tüm Acer markalı bilgisayarlarda yedek parça montaj ve satışı yapmaktayız. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan veya internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Yere düşerek arıza yapan notebook ve laptop bilgisayarlarda genellikle şarj yeri kırıkları, ekran kırıkları, kasa kırıkları ve menteşe kırıkları oluşmaktadır. Bu arıza çeşitleri gözle görülür biçimde genellikle ani olarak cihazın çalışmasını durduran arıza çeşitleri değildir. fakat iç aksamında anakart arızaları, işlemci arızaları ve ram arızaları da cihazların yere düşürülmesinden dolayı laptop ve notebook tipi taşınabilir cihazlarda görülebilir arıza çeşitlerindendir.

Acer Laptop Şarj Problemleri

Laptop bilgisayarlarda şarj etmek, şarj cihazları gibi terimler her zaman cihazların mutlaka çalışma sistemini destekleyen terimlerdir. Şarj cihazı olmayan veya şarj alamayan dizüstü cihazların çalışma imkanı kesinlikle bulunmamaktadır. Laptop şarj problemlerinin oluşmaması için mutlaka cihazın şarj cihazı arıza yapmış ise aynı marka ve modelin şarj cihazı satın alınarak kullanılmalıdır. Aksi takdirde laptop cihazlarda farklı sistemlerde şarj arızaları da görülme riski bulunmaktadır.

Acer servisleri olarak tarafımızca şarj giriş arızaları yapılmaktadır. Şarj giriş arızalarından oluşan tamir çeşitleri bazı durumlarda şarj yerinin tamamen çıkartılarak yeni parçanın takılması ile bazı durumlarda ise şarj yerinin tamir edilmesi ile başa çıkılabilen arıza çeşitleridir. Eğer bir cihaz şarj almıyorsa Acer servis olarak bu cihazın batarya kullanım ömrünün bitmiş olabileceğini, şarj adaptöründe sorun olabileceğini veya şarj adaptörünün kablosunda kırılma olabileceğini söyleyebiliriz.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..