MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]acerservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Acer Servis Türkiye

Acer Servis Türkiye

Acer Servis Türkiye

Acer Servis Türkiye : Teknolojinin ilerleme göstermesi tüm bilgisayar kullanan kişilerin notebook ve laptop tarzı bilgisayarlara yönelmesini sağladı. Bu bilgisayar türleri elde taşınabilir olduğundan her alanda kullanım için daha fazla rağbet görüyor. Uzun süre kullanıma uygun olan bu cihazlar her elektronik ve dijital cihaz gibi mutlaka her yıl düzenli olarak bakımdan geçirilmesi gerekiyor. Bakımı sürekli olarak yapılan bu cihazların düşmesinin engellenmesi ve su ile temas ettirilmemesi de gerekiyor.

Acer Servis Türkiye servisimiz bünyesine gelen çoğu notebook ve laptop genellikle su teması oluşmuş veya düşmüş olarak geliyor. Bu cihazların daha yüksek oranda arıza yapmaması için arıza servislerine hızlı bir şekilde getirilmesi gerekiyor. Su teması nedeni ile arıza yapmış olan bir cihazın bekletildiğinde anakart ve işlemci gibi bilgisayarı çalıştıran parçaları hasar görmüş olabiliyor. Klavye değişimi veya klavye tamiri ile kurtarılabilen bazı bilgisayarlar için ise daha sonradan oluşabilecek arızalar söz konusu olabiliyor.

Acer servisi

Acer servisi olarak siz değerli okurlarımıza bu makalemizin içeriğinde lcd invertör arızalarından bahsedelim. Bu arıza çeşidi notebook ve laptoplarda sıklıkla görülen arızalardan. Güç girişinde elektrik sağlayan bir parçanın arızalanması ile görülen bu arıza çeşidinin oluştuğunun anlaşılması ekran görüntüsü ile ortaya çıkmaktadır. Ekranın görüntüsü açıldığında görüntünün çok zayıf gelmesi lcd invertör arızasının oluştuğu hakkında kullanıcılarına bilgi verebilir. Ekranın sönük vaziyette kalması kullanıcılarını tedirgin edebilir. Bu arızayı gidermek kesinlikle uzman servis elemanları tarafından yapılması gerekir. Lcd ekranın bazı zaman değişmesi gerekebilir.

Bazı arıza çeşitlerinde ise sadece invertör kısmının tamir edilmesi veya değişim yapılması ile bu arıza ortadan kaldırılabilir. Acer servis olarak bu tip arızaların notebook ve laptoplarda ortaya çıkmaması bu cihazların her yıl düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Laptop bakım, laptop onarım, notebook bakım, notebook onarım ve yedek parça satışı Acer teknik servis olarak tarafımızca yapılmaktadır. Yapılan tamirler esnasında cihazlar bizim alanımızda garanti kapsamında durmaktadır. Cihazların hasar görmemesi için özel kabinlerde beklettiğimiz cihazlar hızlı bir şeklide tamir edilerek ve bakımları yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..