MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]acerservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Acer Yedek Parçaları

Acer Yedek Parçaları

Acer Yedek Parçaları

Acer Yedek Parçaları ; Çoğu zaman dijital ve elektronik olarak kullanılan cihazların parçaları arızalandığında bu parçalar tamir değil değişim yapılarak iyileştirmeye gidilmektedir. Tamir edilemeyen parçalar için cihaz üretici firmaları arıza yapabilecek tüm parçaların üretimini de yapmaktadır. Bilgisayarlar günümüzde neredeyse tüm elektronik ve dijital cihazlardan çok daha fazla kullanılmaktadır. İş için, ders için veya eğlence amaçlı kullanılan bilgisayarların içinden de taşınabilir olarak üretilen laptop ve notebook bilgisayarların kullanımı çok daha fazla tercih edilmektedir. Notebook ve laptop tipi bilgisayarlar ne kadar taşınabilir olduğu için kullanımı tercih edilse de en fazla arıza yapan cihaz türleri de bu cihazlardır. Bunun nedeni cihazların taşınabilir olduğundan her alanda kullanılmak istenmesidir.

Taşınan cihazların yere düşmesi ile içinde bulunan parçaların arıza yapması muhtemeldir. Notebook ve laptop tipi cihazlar yere düşürülerek arıza yapmaması için cihazların taşıma esnasında bu cihazların taşımasını kolaylaştırmak için üretilmiş notebook ve laptop çantalarının kullanılması uygundur. Acer laptop yedek parça firması olarak notebook ve laptop tipi bilgisayarların tümünde yedek parça montajı yapmaktayız. Tamir edilebilme imkanı bulunan parçaların tamirini de yapmaktayız.

Notebook Sabit Disk Arızaları

Laptop ve notebook sabit disk arızaları bilgisayarlarda sıklıkla görülen arıza çeşitlerindendir. Bu arızaların oluşmasındaki neden aslında biraz karmaşıktır. Bir çok nedenden dolayı görülebilecek bu arıza türünün her zaman cihaz parçası değişimi yapılarak iyileştirildiği bilinmelidir. Sabit disklerin tamir edilme olasılığı pek de bulunmamaktadır. Acer yedek parça servisi olarak cihazlarda yapılan sabit disk arızalarının tamiri sonrasında yeni bilgisayar gibi cihazlar kullanıma sunulmaktadır. Tüm bilgisayar yedek parçaları hususunda hizmet veren Acer servisi olarak bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak cihazlarınızın hızlı bir şekilde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Taşınabilir bilgisayarlarda görülen bir diğer arıza çeşidi ise kasa, kapak ve menteşe kırılmalarıdır.

Bu arıza çeşitleri bilgisayar kullanımının tamamen durmasına neden olmasa bile kullanım esnasında bilgisayar kullanıcılarının rahat bir şekilde cihazlarını kullanamamalarına neden olabilmektedir. Menteşe, kapak ve kasa kırıklarında bu cihazların parçalarının değişimleri birebir yapılarak iyileştirmeye gidilir. Acer markalı bilgisayarların tümü için yedek olarak kapak, menteşe ve kasa üretimi yapılmaktadır.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..